DUCATI TRAVEL ADVENTUREDUCATI TRAVEL ADVENTURETrojdňový jazdecký kurz určený pre nadšencov dobrodružstva, ktorí sa chcú naučiť všetky tajomstvá jazdy na ceste a v teréne. Objavte doposiaľ nepoznané zážitky a nové spôsoby jazdy na vašej Ducati.Trojdňové podujatie sa koná v krásnom prostredí Donovalov, kde budú mať účastníci príležitosť naučiť sa rôzne techniky jazdy prostredníctvom sústredených teoretických lekcií a vzrušujúcich jazdeckých kurzov.

Nesporné hviezdy tohto kurzu sú: Multistrada a DesertX, ale na svoje si prídu aj ďašie modely, ako: Monster, Streetfighter, Diavel a Scrambler.


Termín kurzu


Od 7. Júna do 9. Júna 2024


Obsah kurzu a forma vzdelávania

Teoretické vzdelávanie s praktickými cvičeniami na uchopenie motocykla, správnu jazdnú pozíciu a techniku jazdy na ceste aj v teréne. Súčasťou kurzu budú aj užitočné tipy na dobrodružstvo: technické a logistické rady pri príprave na cestu, oprava defektu pomocou dodanej bezdušovej súpravy a mnoho ďalšieho.

Počas Adventure Experience budete mať možnosť otestovať si svoje schopnosti na rôznych terénoch, aby ste v praxi uplatnili vedomosti nadobudnuté počas teoretických prednášok. 
Poloha

Krásne prostredie Donovalov, dediny ležiacej na vrchole horského priechodu medzi pohoriami Veľká Fatra a Starohorské vrchy, ktorý spája Banskú Bystricu s Ružomberkom, je miestom očarujúcej prírody, v ktorom sa koná Ducati Travel Adventure. 


Ubytovanie

Hotel Galileo****, luxusné 4 hviezdičkové ubytovanie so skvelým jedlom a relaxom v podobe wellnessu. Komfortne zariadená dvojlôžková izba s manželskou posteľou a polpenziou.


Cena kurzu

- Ducatista, jedna osoba: 280 € (samostatná dvojlôžková izba, vrátane DPH)

- Ducatista, jedna osoba: 175 € (zdieľaná dvojlôžková izba, vrátane DPH)


V cene je zahrnuté:

- 2 noci v 4 hviezdičkovom Hoteli Galileo****

- polpenzia

- wellness

- parkovanie motocyklov v stráženej garáži


Ponorte sa do jedinečného zážitku z jazdy, objavujte ohromujúcu krajinu a zároveň testujte svoje schopnosti. Objavte s Ducati destinácie a miesta svojich snov. 

Informácie o Evente

 • Začiatok Eventu

  07 Jun 2024
 • Koniec Eventu

  09 Jun 2024
 • V trvaní

  08:00-18:00

Organizátor Eventu

 • Názov

  Ducati Slovakia
 • Email

  marketing@ducati.sk
 • Web

  www.ducati.sk
URČENÉ PRE VŠETKÝCH Od nováčikov, ktorí chcú zvýšiť svoju sebadôveru, až po skúsenejších jazdcov, ktorí chcú zlepšiť svoje schopnosti v teréne.
RÔZNE TRASY A TERÉNY Účastníci budú rozdelení do skupín na základe svojich jazdeckých skúseností a bude ich sprevádzať tím inštruktorov.
EDUKATÍVNY PROGRAM Program nabitý cvičeniami a technikami, ako aj množstvom užitočných a praktických rád pre adventuring.

Tickets


Jedna osoba  
DUCATISTA
 • samostatná dvojlôžková izba s manželskou posteľou

Zobraziť viac


 
Predpredaj
 • Platba online

Celý event
280€ s DPH


Jedna osoba  
DUCATISTA
 • zdieľaná dvojlôžková izba s manželskou posteľou

Zobraziť viac


 
Predpredaj
 • Platba online

Celý event
175€ s DPH