WORLD DUCATI WEEK 2024WORLD DUCATI WEEK 2024


Zraz všetkých Ducatistov a motocyklových nadšencov sa vracia, ste pripravení?


Najväčšia motocyklová rally je pripravená zanechať stopu v roku 2024!

Predĺžený víkend plný zábavy a vzrušenia, vo dne aj v noci, sa bude aj tento rok konať, ako vždy, na svetovom okruhu Marca Simoncelliho v Misane a na plážach Jadranskej Riviéry.


Čo vás čaká?

Tri dni dych berúcich show a vzrušujúcich aktivít, vrátane exhibícií, tréningov na trati aj mimo nej, jazdeckých zážitkov a stretnutí s jazdcami a legendami Ducati.


Cena a druhy lístkovLístok je vydaný na meno, neprenosný a dostupný len v digitálnej forme.

Zvýhodnený Lístok: Zľavnená sadza pre zákazníkov s limitovanými zľavovými kódmi, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom oficiálnej siete predajcov Ducati. Pre získanie zľavového kódu kontaktujte svojho predajcu Ducati.

* Zvýhodnený Lístok DOC: Zľavnená sadza je k dispozícii iba pre aktívnych členov DOC klubu (pre rok 2024). Pre členstvo v DOC klube kontaktujte Ducati Official Club Slovakia.

* Lístok Biker: Oprávňuje na vstup s vlastným motocyklom. Každý účastník dostane jeden náramok pre seba a jeden náramok na motorku, s ktorou sa dostane na podujatie. Tieto dva náramky budú mať rovnaké číslo a musia sa nosiť počas celého trvania podujatia pre kontrolu pri vstupe a výstupe z areálu okruhu.

* Lístok Visitor: Oprávňuje na vstup bez motorky, alebo ako spolujazdec.


Bezplatný vstup

- Osoby mladšie ako 18 rokov, len v sprievode dospelej osoby (max. 4 deti na osobu). Nevyhnutnosť rezervácie lístka na tickets.ducati.com,

- Osoby so zdravotným postihnutím, ktoré sú držiteľmi platného osvedčenia a ich sprievod. Nie je potrebná rezervácia lístka.


Pred vstupom na podujatie si musí každý návštevník vyzdvihnúť náramok pre seba a v prípade zakúpenia Lístka Biker aj pre svoj motocykel, s ktorým vstúpi na podujatie. Náramok si vyzdvihnete na jednom z check-in bodov uvedených na mapke dostupnej TU.Registrácia prebieha na stránke tickets.ducati.com 

v sekcii World Ducati Week 2024

od 11. Marca 2024 do 28. Júla 2024 14:00

Bližšie informácie o programe budú dostupné už čoskoro.Informácie o Evente

 • Začiatok Eventu

  26 Jul 2024
 • Koniec Eventu

  28 Jul 2024

Organizátor Eventu

 • Názov

  Ducati
 • Web

  www.ducati.com
EVENT Od 26. do 28. Júla 2024: tri dni dych berúcich show a vzrušujúcich aktivít, vrátane exhibícií, tréningov na trati aj mimo nej, jazdeckých zážitkov a stretnutí s jazdcami a legendami Ducati.
KDE Predĺžený víkend plný zábavy a vzrušenia, ktoré zažijete od rána do neskorej noci na svetovom okruhu Marca Simoncelliho v talianskom Misane a na plážach Jadranskej Riviéry.
KTO Od veľkej komunity Ducati Official Clubov až po všetkých nadšencov dvoch kolies: WDW je udalosť, na ktorej motorkári z celého sveta a všetkých vekových kategórií oslavujú svoju najväčšiu vášeň.